Elektromos karbantartó

Elektromos karbantartó / villanyszerelő
Állásajánlat: Elektromos Karbantartó

Munkakör: Elektromos karbantartó / villanyszerelő
Helyszín: Pest megye

Feladatok:
  • Termelési gépek és elektromos hálózat karbantartása, javítása.
  • Tervszerű, ütemezett karbantartási munkák végzése a napi működés fenntartásához.
  • Részvétel új berendezések telepítésében és beüzemelésében.

Elvárások:
  • Villamos végzettség (villanyszerelői képesítés).
  • Tapasztalat elektromos karbantartás területén.
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség.
Munkaidő:
  • Folyamatos 3/3-as műszakrend.
Juttatások:
  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezés: Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak!

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Pest megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1185377

Beszéljen Helga Szabo, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36704797075